تیتر یک

سهم هزینه‌های درمانی از جیب مردم صعودی شد؛

کم‌کاری بیمه‌ها هزینه سلامت ایرانی‌ها را بالا برد

داده‌های مرکز آمار از حساب اقماری بخش سلامت نشان می‌دهد هزینه سلامت پرداخت مستقیم از جیب خانوار در اوایل دهه 1380 تا 57 درصد نیز رسیده بود که این مقدار با اجرای طرح تحول سلامت به 37 درصد تا سال‌های اخیر رسیده است.

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۵۵
هر دم از این باغ بری می‌رسد

سفر خانوادگی به چین به بهانه حضور در بازی‌های آسیایی ‌

کاروان اعزامی ایران به نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که این‌بار به میزبانی چین و شهر هانگژو برگزار شد، با ثبت ضعیف‌ترین نتیجه ممکن در 20 سال اخیر به ایران برگشت. ایران در این دوره از رقابت‌ها با کسب 54 مدال که فقط شامل 13 طلا بود، با سقوط به رده هفتم جدول رده‌بندی، به کار خود پایان داد.

یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۳:۲۴

آیین نامه واردات خودرو دوباره تغییر کرد/ افراد عادی نمی‌توانند خودرو وارد کنند؟

مدت‌هاست که گفته می‌شود واردات خودروی کارکرده به ایستگاه پایانی رسیده و آیین‌نامه واردات تدوین شده اما حالا یکی از نمایندگان مجلس از چهار تغییر در آیین‌نامه واردات خودروی کارکرده خبر می‌دهد. این تغییرات چیست؟

یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۰۰
ماده 75 یا اجرای طرح صیانت

برنامه هفتم توسعه زندگی خصوصی مردم را نشانه گرفته است

ماده 75 برنامه هفتم توسعه نقض آشکار زندگی خصوصی مردم ایران است؛ رصد رفت و آمد و خرید و فروش و… مردم موردی است که دولت گزارش آن را از پلتفرم های آنلاین می خواهد. با این حساب، ظاهرا بخش هایی از طرح صیانت ذیل لوای توسعه اجرا می شود.

یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۰۹

سوءاستفاده چینی ها ازآشفتگی و نیاز بازار خودروی ایران

صنعت خودروسازی ایران در آستانه واردات، با ممنوعیت ورود فرانسوی ها و کاهش گزینه ها همراه شد. در این شرایط با توجه به خلاءها و نیازها شاهد سوءاستفاده چینی ها از بازار خودروی ایران هستیم.

شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ۱۳:۴۴