استان ها

دکتر محمدرضا باهنر نماد اعتماد و اعتبار

مردی که نامش با اعتماد و اعتبار در میان هم‌وطنان گره خورده، و با سابقه‌ای درخشان از تلاش و پیگیری برای حل مسائل و مشکلات مردم، به عنوان یکی از باسابقه‌ترین نمایندگان تاریخ مجلس شورای اسلامی شناخته می‌شود.

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ۱۶:۱۱

آیین تکریم و معارفه مدیریت برنامه ریزی و توسعه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.

در جلسه شورای مدیران شرکت پتروشیمی امیرکبیر که در شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد، سید جواد پادام به عنوان سرپرست جدید این واحد معرفی گردید.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ ۱۴:۳۶

افشای یک نامه جنجالی از پتروشیمی امیرکبیر/ آیا پول رفته به جیب ملت برمی‌گردد؟

این قرارداد به صورت انحصاری و با مدت زمان ۲۵ ساله توسط سرپرست وقت و عضو هیات مدیره امیرکبیر که از قضا مدیرعامل نوید زرشیمی هم بوده، کارسازی شده است.

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ ۲۲:۵۴

بازدید دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان ازپارکینگ های شهرستان اهواز

این مقام مسئول از پارکینگ‌های عمومی امام رضا(ع)، آزادی و بهشت آباد اهواز بازدیدو دستور تشکیل جلسه فوری کارگروه تعیین تکلیف خودروها صادر شد.

جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ ۱۵:۰۵
شهرستان بندر ماهشهر متبرک به عطر شهید گمنام شد؛

تشییع و خاکسپاری با شکوه پیکر شهید غواص گمنام در پتروشیمی امیرکبیر

همزمان با سالروز رحلت جانگداز حضرت ام‌البنین‌(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، آیین معنوی تشییع و خاکسپاری شهید گمنام دفاع مقدس، با حضور بیش از دو هزار نفر از مردم شریف بندر ماهشهر، خانواده‌های شهدا، مسئولین لشکری و کشوری و پرسنل تلاشگر صنعت نفت کشور، در شرکت پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.

پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ ۰:۱۷

پایان موفق اورهال و از سرگیری تولید LLD توسط پتروشیمی امیرکبیر

با تلاش‌های شبانه‌روزی و انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق، تعمیرات اساسی واحد پلی اتیلن سبک خطی این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام رسید.

شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ ۱۸:۵۵
انعقاد تفاهمنامه‌هایی جهت جذب سرمایه گذار خارجی؛

جذب سرمایه نیم میلیارد یورویی توسط پتروشیمی امیرکبیر

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر، از امضای تفاهمنامه جذب سرمایه به ارزش 500 میلیون یورو و همچنین امضای تفاهمنامه‌های مختلفی با شرکت‌های سرمایه‌گذار بین‌ المللی در نمایشگاه عرب‌ پلاست 2023 دبی خبر داد.

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ ۲۳:۱۴

کمک به مسئولیت های مختلف شهری تا خدمت در مقام قضایی

امیری دادستان سابق شهرستان کارون گفت: اینجانب فقط دادستان پرونده‌ای نبوده ام و امروز که باید بعنوان عملکرد آمار بدهم می گویم جاهایی نقش مسئول خدمات شهری، شهردار، در بعضی مواقع بخشدار، بعضا مسئول محیط زیست، گاهاَ پیگیر طرح شهرستان و... بودم و این موارد را از روی ناچاری انجام می دادم و نمی‌شد بی‌دغدغه از آنها عبور کنم.

یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ ۲۳:۱۳