استان خوزستان شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۴:۳۱ کد خبر :7933

مدیر غیربومی فولاد فکرش را نمی کرد روزی به مدیریت این باشگاه برسد/ عقد قرارداد بازیکنان در یک بنگاه معاملات ملکی اهواز!

این مدیر در گذشته فقط در دسته دو و دسته سه فوتبال ایران بوده است، وقتی وارد مجموعه فولاد شد قبض روح شد و با توجه به این امکانات و شرایط باورش نمی‌شد که در چنین باشگاهی قرار گرفته و چون خودش را باور ندارد، مجبور است به خیلی‌ها باج دهد و در نهایت خروجی آن هم تیم فولاد قعرنشین است.

نگرش امروز – سیاوش بختیاری‌زاده اظهارکرد: شاید کسی باورش نشود که چرا فوتبال خوزستان به این حال و روز افتاده و شاید این سؤال برایش پیش بیاید که چه بلایی سر فوتبال خوزستان آمده است. من می‌خواهم خیلی ساده و صریح در این زمینه صحبت کنم. قبل از اینکه لیگ برتر آغاز شود به واسطه فوتبالی که تیم قرمزپوشان خوزستان با یکی از تیم‌های پایه فولاد داشت برای تماشای بازی فرزندم در تیم قرمزپوشان به مجموعه باشگاه فولاد خوزستان رفتم. در گوشه‌ای از استادیوم نشسته بودم که دیدم مدیر غیربومی باشگاه فولاد، دست در دست یکی از دلالان بزرگ کشور از دفتر باشگاه خارج شد و همان موقع مطمئن شدم که نتیجه این اقدام، همین نتیجه‌ای می شود که امروز می بینیم.

 

۹۰ دقیقه عرق شرم بر پیشانی طرفداران فوتبال خوزستان

وی ادامه داد: روز گذشته در بازی فولاد و مس رفسنجان همه دیدند که جفرسون باهیا بازیکن فولاد چگونه بازیچه خط حمله تیم مس رفسنجان قرار گرفت. روز گذشته همه دیدند که چیزی به اسم خط هافبک و خط حمله در تیم فولاد وجود ندارد و همه ایران دیدند که حتی مارتینس سرمربی فولاد که از فوتبال اروپا آمده است نتوانسته برای فولاد کاری انجام دهد و این تیم را تکان دهد. در تمام ۹۰ دقیقه بازی روز گذشته فقط عرق شرم بر پیشانی طرفداران فوتبال و فولاد خوزستان نشست.

 

منصوریان می‌گفت کولیبالی و منشا را مدیرعامل فولاد به او تحمیل کرد

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه «منصوریان، سرمربی سابق فولاد در بستن تیم در ابتدای فصل بسیار کوتاهی کرد،» گفت: او خیلی اشتباه داشت اما در گفت‌وگویی که با منصوریان داشتم و در حضور دو شخص دیگر، به من گفت که گادوین منشا و موسی کولیبالی را مدیرعامل غیربومی فولاد خوزستان به او و فولاد تحمیل کرد.

 

وی افزود: از مدیرعامل محترم باشگاه فولاد این سؤال را دارم، شمایی که بر سر سفره فوتبال خوزستان نشسته‌اید و نان فوتبال خوزستان را می‌خورید، آیا به حلال و حرام اعتقادی دارید؟ مطمئناً دارید، پس بدانید که شما هم مثل مدیران قبلی باشگاه فولاد از این باشگاه خواهید رفت اما چه چیزی برای فولاد و مردم خوزستان به ارث می‌گذارید؟

 

عقد قرارداد در یک بنگاه معاملاتی اهواز

بختیاری‌زاده بیان کرد: شاید مردم خوزستان از نتایج فولاد تعجب کنند اما وقتی مدیرعامل باشگاه دست در دست یک دلال بزرگ در مجموعه باشگاه قدم می‌زند و وقتی بازیکنان یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری خوزستان به جای اینکه در باشگاه حضور پیدا کنند و قرارداد ببندند در یکی از بنگاه‌های معاملات ملکی در اهواز با افراد خاص قرارداد می‌بندند نباید دیگر انتظاری از تیم‌های خوزستانی داشته باشیم.

 

سابقه ۱۰۸ ساله فوتبال خوزستان نیست و نابود شده است

وی گفت: من از مسئولان رده بالای تیم‌های خوزستانی این سؤال را دارم که ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان پول را با چه بهانه‌ای در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌دهید تا تیم خود را ببندند؟ مگر نه اینکه این کارها را به خاطر مردم که ولی‌نعمتان ما هستند انجام می‌دهید و استادیوم‌هایی با هزینه‌های چند صد میلیاردی برای آسایش مردم ساخته می‌شود تا با حضور در ورزشگاه‌ها از فوتبال لذت ببرند؟ سؤالم این است امروز با توجه به وضعیت فوتبال خوزستان چه تعداد هوادار به استادیوم‌ها می‌آید؟ نیامدن مردم به استادیوم‌ها چه توجیهی دارد؟ جز اینکه میلیاردها پول همین مردم را به جیب دلال‌ها و فرصت‌طلب‌ها ریخته‌اید، به جز اینکه با صرف این پول سابقه ۱۰۸ ساله فوتبال خوزستان را نیست و نابود و مردم این استان را سرخورده و دلسرد کرده‌اید؟ افراد بالادستی هر چه سریع‌تر تصمیم قاطعانه‌ای در خصوص مدیریت باشگاه‌های فولاد و استقلال خوزستان بگیرند که فردا هم دیر است. خوزستان پر از مدیران فوتبالی عاشق و دلسوز است که اجازه ورود هیچ دلالی به مجموعه هیچ باشگاهی را نمی‌دهد.

 

قرارداد ۱۵ میلیاردی در فولاد برای ۱۵ ثانیه بازی

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه «فولاد خوزستان تیمی برای تمام شده‌های فوتبال شده است،» خاطرنشان کرد: در تیم فولاد، کولیبالی، باهیا، منشا، آبشک و حتی مریدی فوتبالشان دیگر تمام شده است. سال گذشته نیز فولاد بازیکنی داشت که حدود ۱۵ میلیارد تومان از این باشگاه گرفت اما ۱۵ ثانیه هم برای فولاد بازی نکرد و این یعنی اوج حضور دلال‌ها در باشگاه فولاد. چرا فولاد باید بازیکنان مصدوم و محروم استقلال، پرسپولیس و سپاهان را جذب کند؟ فولاد به واسطه دلال‌ها حیات خلوت این باشگاه‌ها شده است.

 

مدیرعامل فولاد قبض روح شد

وی افزود: متأسفانه مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز فقط می‌خواهد همه را ساکت و آرام نگه دارد. البته چون این مدیر در گذشته فقط در دسته دو و دسته سه فوتبال ایران بوده است، وقتی وارد مجموعه فولاد شد قبض روح شد و با توجه به این امکانات و شرایط باورش نمی‌شد که در چنین باشگاهی قرار گرفته و چون خودش را باور ندارد، مجبور است به خیلی‌ها باج دهد و در نهایت خروجی آن هم تیم فولاد قعرنشین است. می‌خواهم بدانم بزرگان فوتبال خوزستان مثل دهکردی‌ها، سه برادران‌ها و رضایی‌ها کجا هستند؟

 

ای کاش به جای مارتینس، دقیقی سرمربی فولاد بود

بختیاری‌زاده با تمجید از عملکرد شمس آذر قزوین در اولین فصل حضور در لیگ برتر، عنوان کرد: فولاد مقابل همین تیم تازه وارد شکست خورد. سعید دقیقی یک مربی جوان و آینده‌دار است و اگرچه مدت زمان زیادی از مربیگری او نمی‌گذرد اما ای کاش به جای مارتینس، او سرمربی فولاد بود و می‌توانست دلال‌ها و نسل بازیکنان پیر را از فولاد خارج کند. نوع بازی فولاد و شمس آذر زمین تا آسمان با هم متفاوت است و چرا باید فولاد به این صورت باشد؟ در خیابان که مردم را می‌بینم همه گله‌مند هستند و حتی از ما هم گله دارند که باید بگویم نسل ما دیگر در این فوتبال نیست.

 

وی گفت: آقایان خوزستانی هیات مدیره باشگاه فولاد شما پوست و گوشت‌تان خوزستانی است و مردم این استان از شما انتظار دارند و اگر برای مدیرغیربومی فولاد فکری نکنید، باید از این فوتبال خداحافظی کنید.

 

تیم‌های خوزستانی جای افراد متملق است

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه «پس از ۳۰ سال یک سیاوش بختیاری‌زاده در قامت حسین کعبی دیدم،» خاطرنشان کرد: او اخیرا گفت وگویی داشته که حرف‌های درستی را عنوان کرد. درود به شرف او و از همینجا به او می‌گویم دیگر منتظر نباش که در تیم‌های خوزستانی جایی داشته باشی زیرا در تیم‌های خوزستانی افرادی جا دارند که متملق باشند و مردم را از حقایق دور کنند اما حسین کعبی شجاعانه و صادقانه حقایق را گفت. چرا نباید امثال حسین کعبی در این فوتبال باشند؟ این بدبختی تیم‌های خوزستانی است.

 

منبع: ایسنا

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار