استان خوزستان جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ ۲۰:۴۶ کد خبر :7925

انتهای جدول لیگ برتر سهم تیم فوتبال فولاد چندصد میلیاردی/ تا چه زمانی حیف و میل بیت المال ادامه دارد؟

انتهای جدول لیگ برتر سهم تیم فوتبال فولاد چندصد میلیاردی/ تا چه زمانی حیف و میل بیت المال ادامه دارد؟
اگر بخواهیم خودمان را دلداری دهیم و باور کنیم که تیم فولاد می تواند همچون گذشته حال مردم خوزستان را بهتر کند و روزهای پرشوری را برای ورزش دوستان فراهم سازد که اینگونه نیست، وقت آن رسیده که تغییرات مدیریتی را در راس این باشگاه شاهد باشیم.

نگرش امروز – چند صباحی است حال فوتبال سراسر از استعداد خوزستان به شدت خوب نیست و شرایط مذکور موجب نگرانی پیشکسوتان و فوتبال دوستان استان شده است. این حال خراب مخصوصا شامل یکی از تیم های بزرگ خوزستان نیز بوده که حواشی بسیاری را ایجاد کرده و در ادامه به آن می پردازیم.

 

فولاد خوزستان، بله این تیم بزرگ و با امکانات که متاسفانه چندین فصل درگیر حاشیه و مدیریت های غیربومی است، با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات طی سه فصل گذشته و حاشیه های سیاسی و غیرورزشی سال قبل، همه مزید برعلت شد تا این فصل نیز باتوجه به مدیریت کم تجربه و کارنابلد شرایط بدتری را تجربه کند!

 

از سویی دیگر باور نداشتن صحیح هواداران به عملکرد مدیریت باشگاه از ابتدای فصل تا کنون و دخالت های غیربومی ها نیز موجب این شده که آنان(هواداران) بازی های تیم خود را با فشار و استرس بسیاری نسبت به سالهای گذشته دنبال کنند. فولاد امروز با فولاد مد نظر فوتبال دوستان بسیار فاصله دارد و این شایسته خوزستان سرشار از استعداد نیست.

 

همچنین بررسی چند فصل گذشته تا به امروز در جذب بازیکنان و پشتوانه سازی نشان می دهد این تیم برای فوتبالیست های غیربومی ایستگاه بوده نه مقصد، که این مهم برای ورزش خوزستان یعنی زنگ خطر!

 

اگر بخواهیم خودمان را دلداری دهیم و باور کنیم که تیم فولاد می تواند همچون گذشته حال مردم خوزستان را بهتر کند و روزهای پرشوری را برای ورزش دوستان فراهم سازد که اینگونه نیست، وقت آن رسیده که تغییرات مدیریتی را در راس این باشگاه شاهد باشیم. تغییراتی که می بایست از اول این فصل اتفاق می افتاد، نه اینکه آن مقدار بودجه برای باشگاه هزینه شود ولی در پایان هفته نهم شاهد جایگاهی بهتر از «پانزدهمی» نباشیم؟!

 

در پایان باید پرسید که مدیریت باشگاه ورزشی فولاد خوزستان چه سوابقی داشته که بر کرسی مدیریتی این باشگاه بزرگ و ریشه دار نشسته است؟ چه نتایج مطلوبی در این باشگاه کسب کرده که تا کنون عزل نشده؟ چرا عدم ارتباط هواداران با وی برای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت مهم نیست؟ و در نهایت اینکه از کجا حمایت می شود که تا کنون پس از کسب چنین نتایج فاجعه باری همچنان بر مسند خود باقی مانده؟

 

لازم به توضیح است تیم فولاد خوزستان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در مقابل تیم مس رفسنجان با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد.

 

پی نوشت

از اینکه رسانه ها به نتایج این فصل فولاد خوزستان نمی پردازند و نقدی ندارند کمی تعجب آور است!

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار