استان خوزستان شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ کد خبر :758

شرایط جاده های ایذه و باغملک نامناسب است/ عملکرد ضعیف وزارت میراث فرهنگی در کشف مناطق گردشگری

نگرش نیوز – عبدالله ایزدپناه؛ نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین مشکل حوزه انتخابیه بنده، مشکل بیکاری است، در این منطقه هیچ زمینه‌ای برای اشتغال فراهم نشده و مردم‌ به صورت سنتی و چنانچه زمینی برای کشت و یا دامپروری داشته باشند به کار مشغولند، در زمینه صنعت و اشتغال پایدار هیچ اقدام مثبتی انجام نشده است.

وی افزود: شهرستان‌های ایذه و باغملک زمینه‌های خوبی برای اشتغال دارد، یکی از این زمینه ها؛ حوزه گردشگری است ولی متاسفانه هیچ اقدامی از سوی مسئولین در راستای کشف مناطق گردشگری و توسعه آن صورت نگرفته است و گلایه ما از وزارت گردشگری در این خصوص است که عملکرد بسیار ضعیفی داشته است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در منطقه ما هم آب و هم زمین کشاورزی وجود دارد ولی زمین‌های اطراف سد کارون ۳ از بی آبی رنج میبرند و همچنین هیچ مهار‌آبی از ۵ رودخانه شهرستان باغملک صورت نگرفته و کشاورزان به صورت سنتی کارشان را ادامه میدهند.

ایزدپناه تاکید کرد: مشکل دیگر حوزه‌های انتخابیه بنده، نامناسب بودن شرایط جاده هاست که سالانه صدها کشته و زخمی به جای میگذارد، البته خدمات ارزشمند دولتها طی این ۴۰ سال در ایذه و باغملک شایسته تقدیر است ولی در قیاس با سایر نقاط کشور؛ شاهد یک نوع بی عدالتی در حوزه توزیع منابع هستیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار