استان سمنان دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۱۵ کد خبر :7543

ادامه بحران آب موجب تنش اجتماعی خواهد شد

یک عضو کمیسیون عمران مجلس هشدار داد؛ حل مشکل تنش آب برای جلوگیری از بروز بحران تسریع شود.

نگرش امروز – علی اصغرخانی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۲ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه کمبود آب در حال تبدیل شدن به بحران است، گفت: در حالی که در جریان سفر چند ماه قبل آقای رئیسی به شاهرود، وضعیت آب منطقه را تشریح کردم اما تا امروز هیچ اقدام جدی برای حل آن نشده است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس در ادامه با بیان اینکه بحران آب قطعاً موجب تنش اجتماعی خواهد شد، عنوان کرد: ادامه عدم حل مشکل کمبود آب باعث بروز بحران در تیر ماه خواهد شد؛ این در حالی است که چندبار به آقای محرابیان تذکر داده‌ایم اما گویا گوش شنوا در وزارت نیرو نیست لذا لازم است به آنها تذکر جدی بدهید.

وی در تذکر دیگری خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: ماجراجویی و هرگونه تغییر در ساختار این سازمان در استان سمنان و شهرستان شاهرود با واکنش شدید مردمی روبرو خواهد شد و معضل اجتماعی را به دنبال خواهد داشت لذا نباید امسال که سال انتخابات است، تنش‌های سیاسی منطقه ای را رقم بزنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: تنش‌های سیاسی که به دنبال تغییراتی ایجاد می‌شود که مدیران شما در منطقه رقم می‌زنند، به تنش اجتماعی تبدیل خواهد شد لذا باید توجه داشته باشید که الان زمان تغییر ساختار شهرستان نیست.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار