استان خوزستان پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۲۲:۵۴ کد خبر :7414

برگزاری آیین بهره برداری از ۱۰ زمین ورزشی با حضور شهردار اهواز

نگرش نیوز – حجت الاسلام والمسلمین حمید رعیتی معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در این افتتاحیه گفت: انقلاب اسلامی انقلابی بود که با ایجاد آن دژخیمان را از کشور بیرون کرد و خاری در گلوی جریان ها و کشورهایی قرار داد که نمی خواستند ایرانی همدل و قوی را ببینند. انقلابی که با سختی ها جلو رفت و روز به روز پیشرفت کرد و قدرتمند ماند و نتوانستند آن را زمین بزنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز اظهار داشت: یکی از دغدغه های مدیریت جدید شهر اهواز بهبود زیرساخت ها و اتمام پروژه های نیمه تمام بوده که یکی از آنها بهبود زیرساخت ها در حوزه فرهنگی، ورزشی بوده است.

وی اضافه کرد: یکی از مقوله های مورد توجه در این حوزه وضعیت زمین ها و مجموعه های ورزشی روباز و محله ای بوده که در ابتدای حضورمان از ۶۲ مجموعه ورزشی فقط ۵ مجموعه قابل استفاده بودند و در این مدت ۲۰ زمین ورزشی را بازسازی و احداث کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین رعیتی بیان کرد: برای اجرای کارها و فعالیت‌های بیشتر و بزرگتر همراهی و همدلی مردم را می خواهیم و ان شاالله که بتوانیم هر روز این افتتاحیه ها را داشته باشیم و زمین ها و مجموعه های ورزشی را توسعه بدهیم.

 

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار