استان قم پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۵:۳۰ کد خبر :7167

انتظارات مردم شنیده شود

نگرش نیوز – آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم اظهار داشت: ایران اسلامی در بسیاری از مسائل پیشرفت‌های خوبی داشته است که از جمله آن می‌توان به مسائل هسته‌ای و نظامی اشاره کرد.

وی بیان کرد: مردم باید در عرصه‌های انتخابات دقت کنند تا افرادی برگزیده شوند که بتواند مسیر پیشرفت و عزت ایران اسلامی را بر اساس منویات مقام معظم رهبری ادامه دهند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) افزود: حضور مسئولان در جمع مردم بسیار مهم است و می‌بینیم که این روحیه در رئیس جمهور وجود دارد آیت الله رئیسی در سفر به استان‌ها و همچنین حضور در مجامع مختلف این روحیه مردمی را به نمایش می‌گذارند. مشکلاتی که امروز کشور با آن روبه رو است باید حل شود که این امر با همدلی و همت مضاعف مسئولان امکان پذیر است.

آیت الله سعیدی عنوان داشت: پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف داشته ایم اما در بخش‌هایی همانند اقتصاد به جایگاه مطلوب دست نیافته‌ایم. آنچه که در این اغتشاشات دیده شد نشاندهنده آن است که مسیر انقلاب اسلامی صحیح و ارزشمند بوده است و دشمنان امروز از جمهوری اسلامی هراس دارند و برای از بین بردن آن حاضرند هزینه‌های زیادی انجام دهند.

امام جمعه قم ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر آرا و نظرات مردم است و مسئولان باید برای شنیدن حرف‌های مردم گوش شنوا داشته باشند.

وی همچنین عنوان داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌بایست جلسات همفکری با حوزویان و دانشگاهیان و اندیشمندان برگزار کنند و مسائل مهم با هم اندیشی و همفکری برطرف شود.

او با بیان اینکه در مقابل هجمه فرهنگی باید هجمه فرهنگی صورت بگیرد افزود: شک نکنید و امیدوار باشید که اگر خدا را یاری کنید خدا هم شما را یاری خواهد کرد و اگر هر کسی به سهم خودش به وظیفه اش عمل کند خدا به تلاش‌های او برکت می‌دهد.

آیت الله سعیدی در پایان گفت: اگر مجلس به وظایف قانونی خود به خوبی عمل کند و نگاه جریانی به موضوعات نداشته باشد، قطعاً تحول آفرین بوده و بسیاری از مشکلات مردم را رفع خواهد کرد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار