استان خوزستان شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ کد خبر :6971

نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش جدی گرفته نشد

نگرش نیوز – محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس بیان کرد: نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش وضعیت خوبی ندارد چرا که شهرهای همجوار پیشرفت نسبتاً خوبی در این نهضت دارند ولی شوش همچنان درگیر تأمین زمین برای این پروژه مهم است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: از مسئولان متولی انتظار می‌رود که مشکلات نهضت ملی مسکن را به صورت ویژه در نشست‌های مستمر برطرف کند تا هرچه سریع‌تر کلنگ آغاز این نهضت در شوش به زمین زده شود.

وی افزود: چندین ماهه است که مشکل زمین این طرح کماکان در شوش برطرف نشد، اگر این مشکل در سطح شهرستان قابل حل شدن نیست باید مسئولان از استان پیگیر باشند.

کعب عمیر تصریح کرد: مسکن مهمترین نیاز ضروری مردم به شمار می‌رود، نیازی که امروز به اصلی‌ترین دغدغه روز جامعه تبدیل شده و از این رو مسئولان مربوطه باید تلاش بیشتری را برای این موضوع داشته باشند.

وی با انتقاد از وضعیت کُند روند اجرایی نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش اظهار کرد: از فرماندار شوش که به عنوان رئیس شورای مسکن است، انتظار می‌رود تا این موضوع را در اولویت کاری قرار داده و در یک بازه زمانی مشخص مشکل زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن را برطرف کند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار