استان خوزستان چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۵۲ کد خبر :6639

آیا بنی تمیم فوتبال خوزستان را قربانی لابی تهرانی ها کرد؟

نگرش امروز – بر اساس گزارش رسیده به این رسانه، مدیرکل ورزش جوانان خوزستان در اقدامی قانون شکنانه و بدون توجه به آیین نامه‌ و مقررات ویژه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و همچنین قوانین فیفا اقدام به برکناری طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان و انتصاب یکی از همشهریان بدون سابقه خود بعنوان سرپرست این هیات کرده است!

اقدام بنی تمیم علاوه بر اینکه تخلف قانونی است، شائبه مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال به سود لابی تهرانی ها و ضربه بزرگی به فوتبال خوزستان بویژه در آستانه ورود تیم های استان به لیگ های برتر و آزادگان و ثبت قراردادهای بازیکنان را ایجاد کرده است.

متاسفانه بنی تیم طی ماه های اخیر با عملکرد ضعیف خود موجب رکود و سکون ورزش استان، تخریب و تعطیلی ورزشگاه های تختی و الغدیر، ایجاد مشکلات مالی برای تیم های لیگ برتری و دسته یکی، بی توجهی به ورزش بانوان، عدم کمک مالی به تیم های محلات و در نتیجه سپردن توزیع امکانات ورزشی به دفاتر نمایندگان مجلس شده است.

انتظار می رود پیش از اینکه اقدام وی زمینه ساز ورود نهادهای نظارتی و AFC و تحمیل هزینه های سنگین بر فوتبال خوزستان شود، استاندار و نمایندگان مجلس موضوع فوق را پیگیری و به وزیر مربوطه تذکرات جدی دهند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار