استان خوزستان سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۰۷ کد خبر :6234

احداث چندین خانه بهداشت در روستاهای شادگان

نگرش نیوز – مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: رفع کمبودهای حوزه بهداشت و درمان یکی از دغدغه های جدی ما و مطالبه به حق شهروندان بوده است و در همین راستا نیز اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.

وی افزود: با تلاش های انجام شده چندین خانه بهداشت در روستاهای حوزه انتخابیه احداث گردید و در حقیقت این مهم اقدام ارزشمندی بود چرا که در حال گسترش ارائه خدمات به مردم هستند.

نماینده مردم شادگان در مجلس عنوان کرد: باید استخدام بهورز در روستاها حوزه انتخابیه بیش تر شود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه دهند و این نیز در اختیار وزارت بهداشت بوده است که امیدوارم نگاه ویژه ای در این رابطه داشته باشند.

ناصری نژاد بیان کرد: باید تلاش هایی برای تامین داروهای اولیه انجام شود تا مردم حوزه انتخابیه در این رابطه دچار مشکل نشوند و پیگیری هایی در حال انجام است تا این اتفاق صورت پذیرد.

وی اظهار کرد: در مجموع اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شادگان مطلوب بوده است.

این نماینده مردم گفت: با تلاش های انجام شده ساخت درمانگاه روستای دریسیه بخش دارخوین در شهرستان شادگان به اتمام رسید و در هفته های آتی به بهره برداری می رسد.

نماینده مردم شادگان عنوان کرد: پیگیری هایی هم برای اخذ امکانات و تجهیزات پزشکی شهرستان شادگان انجام شد و تا حدودی در این زمینه شاهد اتفاقات خوبی بودیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار