استان کردستان یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۰۹ کد خبر :5924

بازداشت اعضای باند ساخت و ساز غیرمجاز در شهرداری سنندج توسط سربازان گمنام امام زمان

نگرش امروز – به گزارش خبرنگار نگرش امروز در کردستان به نقل از تسنیم، فرزاد زارعی عضو شورای شهر  سنندج در  گفت‌وگو با این خبرگزاری از دستگیری تعدای از پرسنل شهرداری این شهر به همراه باند ساخت و ساز غیرمجاز درسنندج خبر داد و اظهار داشت: این عوامل توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات و دستگاه قضایی کردستان شناسایی و بازداشت شده‌اند.

وی ضمن قدردانی از اشرافیت، تلاش‌ها و اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره‌کل اطلاعات و دستگاه قضایی در استان کردستان افزود: این عوامل ساخت و ساز غیر مجاز از موقعیت خود سوءاستفاده کرده و با تبانی با این افراد به صورت سازمان یافته مشغول فعالیت بودند.

رئیس شورای شهر سنندج با بیان اینکه تعدادی از نیروهای واحد اجرائیات شهرداری سنندج با این باند بازداشت شده‌اند، تصریح کرد: این پرونده در دستگاه قضایی کردستان در حال بررسی است.

وی ریشه‌کنی فساد در شهرداری سنندج را یکی از برنامه‌های اولویت‌دار خواند و گفت: از سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستگاه قضایی کردستان انتظار می‌رود که به حوزه‌های دیگر این شهرداری همچون کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز ورود کرده و با متخلفان برخورد کنند.

فرزاد زارعی اعلام کرد: با همکاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان برخورد با عوامل ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج همواره ادامه داشته و عواملانی که با کسب سود و منفعت و دریافت پول جهت تسهیل ساخت و سازهای غیر مجاز در سنندج اقدام می‌کنند، به دستگاه قضایی معرفی خواهیم کرد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار