استان خوزستان دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ کد خبر :590

پتروشیمی ماهشهر، پروژه‌های راهبردی را در اولویت پیگیری قرار دهد

نگرش نیوز – حبیب آقاجری درباره  اهمیت صنایع پتروشیمی در ایجاد فرصتهای اشتغال پایدار برای جوانان در این حوزه انتخابیه، خاطرنشان کرد: انتظار ما از کمیته توسعه شهرستان بندر ماهشهر این است که در کنار شورای راهبردی صنایع پتروشیمی به مسئله اشتغالزایی و محرومیت زدایی در منطقه بپردازد و همچنین لازم است، فاز ۲ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز با همکاری مسئولین اجرایی شده تا زمینه اشتغال بیش از ۱۰ هزار نفر ایجاد شود.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام‌خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضوع آب و فاضلاب از مهمترین موضوعات شهرستان بندر ماهشهر است؛ در شهرک طالقانی و شهرک رجایی به دلیل وجود کانال‌های روباز هر ساله شاهد حوادث ناگواری هستیم بنابراین انتظار ما از شورای راهبردی این است که فاضلاب این دو شهرک را ساماندهی و شبکه فاضلاب شهری ایجاد کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شورای راهبردی ایستگاه راه آهنی مناسب و بزرگ ایجاد کرده است که توقع داریم با همکاری نهادهای مربوط قطار بندر ماهشهر و بندرامام خمینی به تهران و مشهد نیز در این ایستگاه راه اندازی شود.

عضو کمیسیون انرژِی مجلس با بیان اینکه اصلاح سیستم فاضلاب شهرک‌های طالقانی و رجایی الزامی است، یادآور شد: پتروشیمی ماهشهر، پروژه‌های راهبردی  را در اولویت پیگیری قرار دهد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار