استان گلستان سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۲۶ کد خبر :5878

حمایت از تولید داخل کلیدواژه خودروسازان برای غفلت از افزایش کیفیت

نگرش نیوز – عبدالجلال ایری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، گفت: متاسفانه خودروسازان داخلی علی رغم حمایت‌های بسیار زیادی که از آنها شده است با استفاده از کلید واژه حمایت از تولید داخل افزایش کیفیت را مورد غفلت قرار داده‌اند و به این موضوع بسیار مهم توجه چندانی نداشته‌اند.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در این دوره از فعالیت خود تلاش کرد تا با مصوبه‌ای فضای بازار داخلی را برای خودروسازان رقابتی کند، ادامه داد: در مصوبه مجلس شورای اسلامی تلاش شده‌ است تا در مقابل واردات خودرو ارز از کشور خارج نشود.

وی با تاکید بر اینکه رقابتی شدن بازار به عنوان یک ابزار دو لبه می‌تواند کیفیت و قیمت محصولات داخلی را به نفع مصرف کنندگان تغییر دهد، عنوان کرد: متاسفانه به واسطه کیفیت پایین برخی از محصولات خودروسازان داخلی سالانه شاهد از دست دادن جان افراد بسیار زیادی در حوادث رانندگی هستیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران خودروسازی داخلی باید فرمایشات و خط مشی‌های مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار دهند، گفت: شعار حمایت از تولید داخلی نباید منجر به کاهش کیفیت و عملکرد خودروسازان ایرانی شود زیرا مردم با تاثیرات منفی آن مواجه می‌شوند و باید هزینه آنها را متحمل شوند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار