استان کردستان سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۴۳ کد خبر :5534

از شورای شهر دلبران انتظار داریم دریافت اعتبار ساماندهی فاضلاب شهری از محل اعتبارات استانی را از فرمانداری شهرستان قروه پیگیری نمایند.

نگرش امروز – به گزارش پایگاه خبری نگرش امروز و به نقل از فارس، محمد فرهاد سرپرست آب و فاضلاب کردستان  پیش از ظهر امروز در جلسه با اعضای شورای شهر دلبران اظهار کرد: در بخش آب و فاضلاب نواقصی از گذشته وجود داشته که بخش عمده آن ناشی از نبود و یا کمبود اعتبارات بوده است.

وی با اشاره به اینکه منابع مالی در اختیار شرکت از دو محل جاری و طرح‌های عمرانی تامین می‌شود، گفت: به دلیل محدودیت‌های درآمدی در بخش اعتبارات داخلی نمی‌توان انتظار زیادی برای اجرای پروژه داشت و باید پروژه‌ها از طریق اعتبارات طرح‌های عمرانی اجرا شود.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان خاطرنشان کرد: بخشی از اعتبارات طرح‌های عمرانی به صورت استانی و بخشی فرااستانی و ملی است و اعتبارات استانی از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ابلاغ می‌شود.

فرهاد با بیان اینکه موضوع ساماندهی فاضلاب شهر دلبران همواره جزو دغدغه‌های شرکت آب و فاضلاب است، گفت: از شورای شهر دلبران انتظار داریم دریافت اعتبار جهت این امر از محل اعتبارات استانی را از فرمانداری شهرستان قروه پیگیری نمایند.

وی با بیان اینکه اولویت دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و پس از آن تعریف پروژه‌های جدید است، گفت: در سفر سال گذشته وزیر نیرو به کردستان، ساماندهی فاضلاب روستاهاو ۱۸ شهر فاقد تأسیسات فاضلاب استان به تصویب رسید و موضوع تأسیسات فاضلاب شهر دلبران را نیز از این مسیر پیگیری می‌کنیم.

سرپرست شرکت آبفا کردستان کیفیت آب شرب را خط قرمز این شرکت دانست و  خاطرنشان کرد: حوزه کنترل کیفی شرکت و همچنین مرکز بهداشت به صورت مداوم کیفیت و سلامت آب شرب را پایش می‌کنند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار