استان خوزستان شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۲۱ کد خبر :5458

انتصاب سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز

نگرش امروز – در حکم آقای زارع زاده آمده‌است:

اکنون که به فضل الهی، فصل نوینی از خدمت به مردم شریف و فهیم کلان شهر اهواز فراهم گردیده و شرایط خاص و ظرفیت های قابل توجه این شهر پر آوازه، نوید آینده ای روشن را می دهد،ضرورت مدیریت جهادی، تعهد، تخصص و سلامت،بیش از هر زمان دیگری محسوس است تا مدیران پاکدست و سخت کوش با استعانت از الطاف الهی و عنایت ائمه معصومین علیهم السلام جد و جهد خویش را بکار بسته و به خدمت صادقانه و بی منت به مردم عزیز بپردازد.

فرصت خدمت کوتاه است و زمینه های تلاش برای رشد و شکوفایی شهر بسیار.اغتنام فرصت و اهتمام ویژه در مسیر رفع موانع پیشرفت شهر و شهرداری و حرکت بر مدار عدالت، همچنین توجه ویژه به کاهش مشکلات، خصوصا محلات کم برخوردار از جمله انتظارات بحق مردم قدرشناس اهواز است.

لذا با توجه به تعهد سوابق اجرایی و توانمندی‌ها جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و معماری منصوب می‌گردید.

لازم است با برنامه‌ریزی دقیق علمی و کاربردی همچنین بهره‌گیری مؤثر از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی خلاق و متعهد کشف و تامین منابع و درآمدهای سالم و پایدار به‌ویژه استفاده از توان بخش خصوصی در تحقق اهداف سازمانی به‌ویژه مدیریت هوشمند سرمایه‌های سازمانی (اجتماعی انسانی و فیزیکی) و ارتقای سرزندگی شهر تلاش نمایید.

رعایت قانون نظم و مقررات و تخصص‌گرایی در حوزه شهرسازی

تدوین و اجرای برنامه شهرسازی الکترونیکی

برخورد جدی با ریشه‌ها و مصادیق فساد در حوزه شهرسازی

برقراری نظام پاسخ‌گویی سریع صحیح و شفاف و تکریم ارباب‌رجوع

برنامه‌ریزی جهت برون سپاری بخشی از فعالیت‌های آن حوزه

برنامه‌ریزی جهت تقویت سلامت حوزه شهرسازی

تربیت نیروهای جوان خلاق و کارآمد و تاکید بر اصول گردش شغلی

غنی‌سازی شغلی و توجه به اصل مهم جانشین پروری

تعامل سازنده با ادارات‌کل استان و سایر بخش‌های شهرداری

آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی جهت کاهش تخلفات ساخت‌وساز در محدوده و حریم شهر با استفاده از تمام ابزارهای قانونی

ارائه برنامه‌ها و طرح‌های مؤثر در راستای جذب مشارکت‌های مردمی و سرمایه‌گذاری با تکیه‌بر ظرفیت‌های موجود در شهر و شهرداری

امید است با اتکال به خداوند متعال و استفاده از مبانی دین مبین اسلام و سیره اهل‌بیت علیهم‌السلام، تأکیدات امام راحل عظیم‌الشأن و منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی خصوصا در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ارائه خدمات بی‌وقفه به شهروندان موفق و مؤید باشید.

گفتنی است پیش از این علیرضا مرغایی زاده این سمت را بعهده داشت.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار