استان کردستان سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۵:۴۱ کد خبر :5379

در انتصابات مدیریتی شایستگی، صداقت، کار جهادی، مومن و متعد بودن به اهداف نظام و پاسدار خون شهدا ملاک خواهد بود

 

نگرش امروز – هاشم ناظمی‌جلال پیش‌ازظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان که در مجتمع فرهنگی حضرت امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: از حسن اعتماد وزیر آموزش و پرورش و مسئولان ارشد استانی به‌خاطر سپردن این مسئولیت به بنده تشکر کرده و در این مسیر نیازمند همراهی همه معلمان و فرهنگیان زحمت‌کش، نخبگان و فعالان این عرصه هستم.

وی گفت: با توکل بر خداوند متعال و با برنامه عملیاتی و اجرایی و با علم به مسائل و مشکلات مختلف آموزش و پرورش کردستان که از دوران نوجوانی تحت تعلیم این مجموعه ارزشمند و مقدس قرار گرفته‌ام، پا به این عرصه گذاشته و این مسئولیت را پذیرفته‌ام.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان تصریح کرد: با کار جهادی و طبق مفاهیم قرآنی که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به دنبال کیفی‌سازی آموزش اسلامی و توسعه مطلوب و متوازن در آموزش و پرورش کردستان هستم.

وی از تشکیل کارگروه و تیم‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف برای پیشبرد اهداف در آموزش و پرورش کردستان خبر داد و افزود: در این مسیر از همه ظرفیت‌های موجود در استان به ویژه معلمان گرانقدر، نخبگان دانشگاهی، مدارس و حوزه‌های علمیه، جامعه ایثارگران و دلسوزان انقلاب و متخصصان عرصه علم و دانش در استان استفاده خواهم کرد.

ناظمی‌جلال با ذکر اینکه همه توانم را برای ارتقای کیفی و کمی در عرصه علم و دانش و آموزش و پرورش کردستان به‌کار خواهم گرفت، عنوان کرد: امیدوارم‌ با همراهی فرهنگیان‌ زحمت‌کش بتوانیم مدرسه را به کانون اصلی عرضه خدمات و فرصت‌های تعلیم و تربیت اسلامی و جایگاه واقع خود برسانیم.

وی اظهار کرد: قطعا در تمامی برنامه‌ها، معلمان نقش کلیدی خواهند داشت و همه توان خود را برای اعتلا و ارتقای شان و جایگاه آنان به‌کار خواهم‌گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان اعلام‌کرد: در انتخاب همکاران و انتصابات مدیریتی “شایستگی، صداقت، کار جهادی، مومن و متعد بودن به اهداف نظام و پاسدار خون شهدا و دلسوز مردم و استان” را لحاظ خواهم کرد

ناظمی‌جلال در پایان ضمن قدردانی از همه زحمات و اقدامات انجام شده در آموزش و پرورش کردستان، خدمت در این عرصه را مقدس، ارزشمند، سخت و نیاز به تلاش دانست و ابراز داشت: صداقت و پاکی در وجود مدیرکل سابق آموزش و پرورش کردستان زبانزد و سال‌های سال افتخار دوستی با او را داشته و امیدوارم بتوانم ادامه‌دهنده این راه و موفقیت‌های حاصل شده در این حوزه در استان باشم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار