استان خوزستان چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۳۷ کد خبر :5247

هر هفته یک پروژه افتتاح می کنیم

نگرش امروز – رضا امینی شهرداراهواز در جلسه بررسی پروژه های عمرانی که با حضور مدیران ارشد شهرداری برگزار شد گفت: با تلاش و همت مدیران شهری هر سه شنبه یک پروژه افتتاح می کنیم.

وی گفت: با تلاش مستمر و همت مدیران شهری در شش ماهه اول امسال، سه شنبه هر هفته یک پروژه افتتاح می کنیم و این روال از هفته آینده آغاز می گردد.

او ادامه داد: شهروندان اهوازی مردمی بسیار کم توقع و قدردان هستند که با کمترین خدمات شهری بیشترین قدردانی ها را انجام می دهند و مدیران مناطق باید مطابق با درخواست مردم عمل کنند.

شهردار اهواز افزود: باید با افزایش کیفیت خدمات شهری و سرعت بخشی به روند پروژه ها، بیش از پیش همراهی مردم را داشته باشیم و قدردان شهروندان باشیم. همراهی مردم می تواند در تسریع فعالیت شهرداری و خدمات دهی کمک شایانی نماید.

امینی اظهار کرد: مدیران مناطق برای پیشرفت و آبادانی منطقه خود، باید به مناطق خود تعلق خاطر داشته باشند و منطقه را مانند خانواده خود بدانند.

وی بیان داشت: در مسیر پیشرفت همیشه سختی ها و سنگ اندازی های وجود دارد و مدیران باید بدانند که فقط با برنامه ریزی دقیق و سخت کوشی است که می توان کار ها پیش برد.

شهردار اهواز افزود: باید سبک مدیریت در اهواز تغییر پیدا کند و از متمرکز شدن فعالیت ها در ستاد فاصله بگیرند که این می طلبد مناطق مستقل تر عمل نمایند.

امینی در پایان خاطرنشان کرد: افتتاح پروژه ها باعث تزریق امیدواری بین مردم می شود و نشاط اجتماعی را در میان شهروندان بالا برده و سبب تقویت روحیه مشارکت آنان در حفظ و نگهداشت شهر می شود.

 

پیام شهروندی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز

با کاهش تولید پسماند، شهری پاکیزه و زیبا خلق کنیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار