استان خوزستان سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۴۷ کد خبر :5028

خوزستان در زیرساخت ورزشی فقیر است

نگرش امروز – سیدکریم حسینی نماینده مردم اهواز در آیین تجلیل از فعالان حوزه جوانان و نخبگان خوزستان که امروز نهم فروردین ماه با حضور وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: از بابت حضور وزیر ورزش و معاون جوانان وی در استان خوزستان تشکر می کنم. شخصیت حقیقی و حقوقی دکتر سجادی برای همه ثابت شده است و یکی از دلایلی که مجلس استقبال خوبی از سپردن مسئولیت وزارت ورزش و جوانان به او داشت و نمایندگان خوزستان هم در این زمینه تلاش داشتند، به دلیل شخصیت ورزشی و اخلاقی او است.

وی بیان کرد: علی رغم این که خوزستان بزرگان زیادی در حوزه ورزش دارد، در بحث زیرساخت‌های ورزشی به شدت در فقر هستیم و به همین دلیل تقاضا و مطالبه جدی مردم و ورزشکاران این است که در حوزه زیرساختی بیشتر و بهتر کار شود.

نماینده مردم اهواز خاطرنشان کرد: زیرساخت ورزشی نیاز اولیه مردم خوزستان است و شهرستانی را داریم که یک استخر ندارد و از داشتن یک زمین چمن طبیعی نیز محروم است. همچنین در بحث توجه به ورزشکاران فعال هم باید بگویم متاسفانه به مسائل جاری آنها توجهی نمی شود و اکنون تیم‌های ورزشی ما از داشتن یک توپ فوتبال و البسه محروم هستند و به همین دلیل در اهواز و شهرستان ها در بحث توجه به ورزشکاران به نگاه وزیر ورزش و نگاه باشگاه های فعال در استان خوزستان نیاز داریم. متاسفانه در خوزستان باشگاه داری به معنای واقعی کلمه نداریم و اگر باشگاه فولاد را هم داریم باید در رشته های مختلف فعالیت کند.

او با بیان اینکه در در زمینه بحث جوانان نیز اولویت توجه مان را باید به جوانان ورزشکاران در حوزه‌های اشتغال، ازدواج، دانش بنیان، رفاه و ورزشی بدهیم، گفت: اگر بتوانید این بخش از جوانان را که تعداد آن ها بسیار است تحت پوشش قرار دهیم، در این حوزه موفقیت‌های زیادی می توان کسب کرد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار