استان کردستان چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱ ۱۸:۰۴ کد خبر :4882

نمایش‌های خیابانی نوروز در چهار شهر کردستان اجرا می شود

نگرش امروز – ماجد رموزی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه اجرای نوروزانه نمایش‌های خیابانی ویژه برنامه شادمانه کردستان است، اظهار داشت: اجرای این نمایش‌ها از ۶ فروردین سال جاری آغاز و تا دوازدهم  همین ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: نمایش «کاروبار» به کارگردانی سوران حسینی در روزهای ششم، هفتم و هشتم فروردین در پارک‌های شانو و ملت مریوان به اجرا در می‌آید.

مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: نمایش «زندگی خاکستری» به کارگردانی نوید مرتضایی در روزهای هفتم، هشتم و نهم فروردین در پارک شهر شهرستان سقز اجرا می شود.

رموزی ادامه داد: نمایش «غولک‌های نازنین» به کارگردانی موسی هدایتی در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم همین ماه در پارک‌های شهید بهشتی و رضوان شهرقروه به اجرا درمی آید.

وی اظهار داشت: نمایش « زندگی مجازی» به کارگردانی بختیار احمدپور هم در روزهای نهم، دهم و یازدهم فروردین در پاساژبهشت و  سه راه بوین شهر بانه  اجرا می‌شود.

مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه این نمایش ها راس ساعت ۶ بعدازظهر در مکان های ذکر شده اجرا می شود، گفت:  این برنامه توسط دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان تدارک دیده شده است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار