استان خوزستان شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸ کد خبر :4811

عملیات جمع آوری دژخاکی کرانه رودخانه اروند آغاز شد

نگرش امروز – سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته مجوز جمع آوری دژ خاکی به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی که در کرانه رودخانه اروند با چندین کیلومتر طول وجود دارد اخذ شد.

وی افزود: پس از گذشت ۳۳ سال از جنگ تحمیلی مجوز جمع آوری این دژ خاکی از ستاد کل نیروهای مسلح اخذ شد و عملیات برداشت این دژ شروع شده که قسمت هایی از آن جمع آوری و باقی نیز در حال جمع آوری است.

این نماینده مردم در مجلس گفت: با جمع آوری این دژ خاکی پای همشهریان عزیز به رودخانه اروند بازخواهد شد و البته استفاده هایی در زمینه گردشگری داخلی و بین المللی، قایقرانی صیادی و بهره گیری از مراتع کرانه رودخانه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم آبادان در مجلس به اقدامات انجام شده در رابطه با لایروبی بهمن شیر اشاره و اظهار کرد: پس از چندین مرحله ایراد طرح سوال و تذکر به وزارت نیرو و همچنین جلسات متعدد و مکاتبات پی در پی در حال اخذ مجوز لایروبی بهمن شیر و جانمایی جدید محل احداث سدها هستیم.

محفوظی به پیگیری ها برای اخذ امکانات ورزشی اشاره و عنوان کرد: حمایت از هئیت های ورزشی، احداث زمین های چمن مصنوعی، تامین و اخذ تجهیزات ورزشی و همچنین حمایت مکرر از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت را در دستور کار خود داشتم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید