مجلس پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ۹:۳۳ کد خبر :4779

التیماتوم بازرسی کل کشور به شرکت‌های هواپیمایی برای کاهش قیمت بلیت‌های نوروزی

نگرش نیوز – احمد دنیا مالی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از التیماتوم بازرسی کل کشور به شرکت های هواپیمایی بابت کاهش قیمت بلیت هواپیما در ایام عید خبر داد.

وی گفت: با توجه به ایام عید شرکت‌های هواپیمایی موظف است طبق قانون قیمت بلیت خود را بر اساس دستورالعمل مشخص شده پایین بیاورند و اگر این کاهش قیمت صورت نگیرد بازرسی کل کشور با متخلفان امر برخورد خواهد کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: معتقد هستیم که باید ظرفیت هواپیماها از ۶۰ درصد به ۱۰۰ درصد خود برسد؛ زیرا زمان پرواز هواپیماها در داخل کشور کوتاه است و باید با تمام ظرفیت این هواپیماها به پرواز در بیایند این در حالی است که سفرهای برون مرزی با ساعت طولانی با ظرفیت کامل انجام می‌شود.

دنیامالی تصریح کرد: از قاسمی وزیر راه و شهرسازی درخواست شده است که در ستاد ملی کرونا این موضوع مطرح شده و مورد موافقت قرار بگیرد و همچنین پروتکل های بهداشتی در ناوگان هوایی کشور محل قرار شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: وزارت راه و شهرسازی باید موضوع کترینگ ها را به مردم اطلاع رسانی کند؛ زیرا اکنون هزینه های کترینگ از مردم گرفته می شود، اما خدماتی به آنها داده نمی شود این موضوع باید به صورت شفاف مشخص شود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار