مجلس سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۸:۱۷ کد خبر :4753

با مجاهدت‌ سربازان گمنام امام زمان نیرنگ‌های دشمنان خنثی شده است

نگرش نیوز – روح الله متفکرآزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۴ اسفند) مجلس  بیانیه ۱۷۳ نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن ایام میلاد باسعادت حضرت بقیه الله اعظم و هفته گرامیداشت مقام سربازان گمنام امام زمان (عج) که در لسان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به این عنوان مفتخر گردیده اند را به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و سنگرنشینان پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در وزارت اطلاعات صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

دشمنان قسم خورده اسلام و ایران به سرکردگی شیطان بزرگ و رژیم غاصب و کودک کش رژیم صهیونیستی همواره درصدد هستند تا با نقشه های شوم خود مانع آرامش و امنیت ایران اسلامی گردند که در این بین با عنایات الهی و مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در گام دوم انقلاب و در راستای تحقق شعار ایران قوی در سایه دولت مردمی تمامی ترفندها و نیرنگ های آن ها یک به یک خنثی و نقش بر آب شده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با توجه به شرایط کنونی کشور و توطئه های دشمنان مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد و تثبیت امنیت اعلام داشته و توفیقات روز افزون آن ها را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت داریم و به روان پاک گمنامان شهید درود می فرستیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید