استان کردستان دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۵۵ کد خبر :4713

طی مراسمی از کتاب «دیوانی گولباخچه ی له یلاخ» رونمایی شد

نگرش امروز – به گزارش خبرنگار نگرش امروز و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان، همزمان با سالروز تأسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و با حضور مسئولین شهرستانی از کتاب مجموعه اشعار عارف حسین پناهی تحت عنوان «گولباخچه ی له یلاخ» رونمایی شد.

فردین وکیلی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری این مراسم با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه فرهنگی و ادبی رچه ی لیلاخ خبر داد و گفت: در راستای برنامه های فرهنگی شهرستان در محل مسجد جامع دهستان قروچای از دیوان شعر «گولباخچه ی له یلاخ» به تألیف مرحوم عارف حسین پناهی (متخلص به هیوا) که چند سالی است به علت بیماری دار فانی را وداع گفته اند، رونمایی شد.

وکیلی افزود: این مجموعه اشعار که بیشتر شامل مضامین عرفانی ، آیینی و دینی است به همت خانواده آن فرهیخته گرانقدر گردآوری شده است و در یکی از انتشاراتی های داخل استان در قطع وزیری در ۶۳۰صفحه به چاپ رسیده است.

گفتنی است کتاب مذکور در  این مراسم که با استقبال مردم روبرو شد ، تعدادی از شاعران و دوستان آن مرحوم به وصف زندگی نامه، شخصیت و پشتکار کم نظیر عارف حسین پناهی پرداختند و در پایان از مادر گرامی  آن نویسنده منطقه لیلاخ بابت زحمات و دلسوزی های مادرانه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار