مجلس یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲ کد خبر :4684

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

نگرش نیوز – روح اله متفکرآزاد عضو هیأت رئیسه مجلس، در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۲ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر مرتضی محمودوند نماینده خرم آباد و ۱۳ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش؛ درباره لزوم انتصاب فردی شایسته به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان.

تذکر احسان ارکانی نماینده نیشابور و ۱۸ نفر از نمایندگان به وزیر کشور؛ درباره لزوم پاسخگویی وزیر در خصوص عملکرد ضعیف برخی استانداران از جمله استاندار خراسان رضوی در خصوص افت شاخص اقتصادی، سرمایه گذاری  و عمرانی.

تذکر سید محمد مولوی نماینده آبادان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت تسریع در تبدیل وضعیت پیمانی کارکنان شرکت پتروشیمی آبادان.

تذکر محمدعلی محسن بندپی نماینده نوشهر به همراه ۱۷ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: چرا هیچ اقدامی برای حل مشکلات روستاییان، کشاورزان و دامداران مناطق سیل زده بخش کجور شهرستان نوشهر صورت نگرفته است.

تذکر محمدرضا دشتی اردکانی نماینده اردکان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت افزایش سهمیه بلیت قطار مسافربری شهرستان اردکان.

تذکر علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به همراه ۱۳ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: لزوم تسریع در روند تغییر فرمانداران کشور.

تذکر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان به همراه ۳۳ نفر از نمایندگان به وزرای امور خارجه، بهداشت و درمان، علوم و تحقیقات: لزوم ساماندهی پذیرش دانشجویان محصل در اوکراین در دانشگاه‌های داخل. همچنین تذکر وی به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به وزیر اقتصاد و دارایی: لزوم ساماندهی حدود ۱۰ میلیون کارتخوان فعال در کشور.

تذکر سید محمد مولوی نماینده آبادان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت توجه جدی به اصل شایسته‌گزینی و ثبات مدیریتی در انتصابات.

تذکر سید محمد میرتاج‌الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به همراه محمد باقری بنابی نماینده بناب به وزیر بهداشت و درمان: لزوم تعیین تکلیف طرح پزشک خانواده و رفع مشکلات موجود. همچنین تذکر وی به همراه ۳۱ نفر از نمایندگان به وزرای امور اقتصادی و دارایی و دادگستری: ضرورت پاسخگویی به شایعات انهدام خودروهای اموال تملیکی در آینده.

تذکر زهره الهیان نماینده تهران به همراه ۶۸ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم رعایت خطوط قرمز نظام در مذاکرات هسته‌ای.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار