استان کردستان شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۵۲ کد خبر :4647

نمایندگان مجلس به انتصابات ورود نکنند

نگرش امروز — محمود الله‌ مرادی روز شنبه در جمع خبرنگاران استان کردستان در سنندج اظهار داشت: ورود نمایندگان مجلس شورای اسلامی به امور اجرایی و عزل و نصب‌ها، نظارت را برای آنها سخت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها و مسوولین برای خدمت به مردم دست به دست هم دهند، ادامه داد: دغدغه بیکاری، معیشت و رسیدگی به محرومین اولویت است  و باید مسوولین به آن توجه کنند.

الله‌مرادی حضور مستمر استاندار و نماینده ولی فقیه در میان مردم شهرها و روستاهای استان را تحسین برانگیز خواند و از دیگر مسوولان هم خواست آنها را الگو قرار دهند.

وی با بیان اینکه از افرادی که تعهد و تخصص دارند باید بهره گرفته شود اضافه کرد: از استاندار می‌خواهیم از نیروهای ارزشی در مناصب استفاده کرده و به جریانات سیاسی توجه نکند.

الله‌مرادی با اشاره به اینکه جهاد تبیین وظیفه تک تک مردم است و با اعتبار و بودجه عملی نمی‌شود افزود: رسانه خط مقدم مقابله با جبهه ضد فرهنگی دشمن است و همانطور که در زمان دفاع مقدس لشکرهای داوطلب به جبهه رفته و ساماندهی می‌شدند باید لشکرهایی در فضای مجازی سازماندهی شود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به شدت به دنبال سیاه نمایی است گفت: لازمه مبارزه با این سیاه‌نمایی، بصیرت، درک صحیح و حرکت جهادگونه است.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: در هر جامعه در حال ترقی و پیشرفت افرادی پیدا می‌شوند که به بیت‌المال دست درازی کنند، اما انقلاب ما انقلاب فقرا و کوخ نشین‌ها بود و حتی اگر مسوولی در سطح رییس جمهور شیوه زندگی اشرافی‌گری داشته باشد در مسیر انقلاب نیست.

الله‌مرادی اضافه کرد: عده‌ای فرصت طلب نمی‌گذارند امیدهایی که با روی کار آمدن دکتر رییسی در دل مردم زنده شد، شکوفا شود.

وی یادآور شد: آرمان انقلاب اسلامی خدمتگذاری به مردم است و امام راحل هم بر آن تاکید کرده بود، بنابراین مسوولان هم باید اینگونه باشند.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به مراسمات و اتفاقات نزدیک آخر سال هم اشاره ای کرد و اظهار داشت:‌ این ستاد مخالف شادی مردم نیست اما مقابل بی بند و باری و ابتذال قرار می‌گیریم البته وظیفه تک تک مردم است که نسبت به ارزش های جامعه حساس باشند.

وی اضافه کرد: نوروز در کردستان اینگونه نبوده است و اگر به سنت‌ها رجوع کنیم حقوق همه رعایت شده و شادی مردم ضایع نمی‌شود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار