مجلس شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ۱۵:۱۸ کد خبر :4342

اعتراض نمایندگان بالا گرفت؛ وزیر خارجه فردا به مجلس می‌رود

نگرش نیوز – مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس یازدهم در نشست علنی امروز (شنبه ۷ اسفند) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور در تذکری در رابطه با تیم مذاکره کننده کشورمان گفت: اخبار خوبی از مذاکرات وین منعکس نمی‌شود، منافع ملت ایران در مذاکرات باید رعایت شود، در غیر این صورت مجلس انقلابی و نمایندگان این ملت به این موضوع ورود می‌کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس یازدهم ادامه داد: قانون اقدام راهبردی لغو تحریم‌ها باید در جریان مذاکرات هسته‌ای رعایت شود، در غیر این صورت دولت باید پاسخگو باشد. متاسفانه اخبار خوبی از تیم مذاکره کننده نمی‌رسد. لذا از نمایندگان درخواست دارم جدا از مباحث بودجه سال ۱۴۰۱، توجه جدی به این موضوع حیاتی و مهم داشته باشند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فردا از وزیر امور خارجه دعوت کرده تا درخصوص روند مذاکرات وین توضیحاتی ارائه کند.

نبویان نیز امروز در تذکری شفاهی و با بیان بخش‌هایی از توافق احتمالی در وین، نسبت به عدم رعایت قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در جریان مذاکرات انتقاد کرده بود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار