استان خوزستان جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۳۳ کد خبر :4035

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه مسئولان را سنگین تر کرد

نگرش امروز – امام جمعه اهواز حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد روز جمعه در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز اظهار داشت: مهمترین پیامی که این راهپیمایی به جهانیان مخابره می کند این است که هیچ اراده ای بالاتر از اراده خداوند نیست.

وی افزود: در آن دوران، دشمنان تلاش می کردند جمهوری اسلامی محقق نشود اما اراده خداوند و مردم غالب بر آن اراده ها شد و امروز میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر از سال های گذشته است.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه مسئولان باید هر ساله خدمت خود به مردم را افزایش دهند گفت: مردم خوزستان و به ویژه شهرستان اهواز بار دیگر با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به وظیفه انقلابی خود عمل کردند.

وی افزود: ملت ایران با هر نوع نگاه و سلیقه ای، در پشتیبانی از نظام اسلامی همواره حضور گسترده ای داشته و دشمنان به خوبی از این موضوع آگاه هستند.

موسوی فرد گفت: این حضور پرشور مردم با همه مشکلات، مبارک و میمون است و جای سپاسگزاری دارد. انقلاب اسلامی ایران، نهضتی بزرگ، شکوهمند و تاثیرگذار است و امروزه برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی است.

وی با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه کرد گفت: ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی پس از گذشت چهل و سه سال از پیروزی انقلاب بار دیگر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرد.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در ۳۰ شهرستان و ۴۰ بخش خوزستان با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم برگزار شد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار