استان کردستان شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۱ کد خبر :3943

هنر و رسانه مهمترین ابزار تبیین حقایق است

نگرش امروز _ اسماعیل زارعی کوشا در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر که در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان در سنندج برگزار شد گفت: امروز تلفیق هنر و رسانه قدرت بلامنازع در هر کشوری به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه هر کشوری که این اهمیت و اثرگذاری را به خوبی شناخته باشد می تواند به موفقیت دست یابد، افزود: اطلاعات زیادی روزانه در دنیا رد و بدل می شود با این وجود اگر قدرت رسانه را در اختیار تبیین حقایق نگیرم جهان امروز به مسیر انحرافی سوق پیدا می کند.

استاندار کردستان یادآور شد: رسانه های مختلف در دنیا در خصوص بیداری اسلامی، موضوع افغانستان، یمن و امریکای جنوبی، اطلاعات زیادی منتشر می کنند و اتاق فکر هر رسانه ای می تواند جامعه را به سمتی  بکشد که دچار برداشت ناصحیح از اتفاقات شوند.

زارعی کوشا با بیان اینکه موانع پیچیده ای امروز در مسیر دریافت اطلاعات وجود دارد، گفت: امروز رسالت سنگینی بر عهده اهالی رسانه قرار دارد لذا باید به الزامات قرار گیری در جبهه مقابله با دشمنان آگاه باشند.

وی یادآور شد: اگر ابزار هنر و رسانه بدرستی استفاده نشود و صداقتی که عنصر اصلی در انتقال مفاهیم است وجود نداشته باشد دچار برداشت های گوناگون از موضوع خواهیم شد.

استاندار کردستان افزود: هنرمند متعهد و انقلابی نیاز امروز جامعه ما است و از او حمایت خواهیم کرد چرا که این افراد با گرایش به اصل و ریشه به رسالتش می پردازد.

زارعی کوشا اظهار داشت: جشنواره ابوذر که با رویکرد انقلاب شکل گرفته رویدادی بسیار ارزشمند است که امیدواریم به افق ها و اهداف تعیین شده برسد و شاهد تعالی آن باشیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار