استان خوزستان چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹ کد خبر :3870

نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز برگزار می شود

نگرش امروز – رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز از ۱۷ تا ۲۰ بهمن در اهواز برگزار می‌شود؛ اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف و بومی سازی تجهیزات صنعت نفت، با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان برگزار می شود.

وی ادامه داد: ثبت‌ نام از متقاضیان این نمایشگاه از آذرماه امسال از سوی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان آغاز شد و سازندگان قطعات و تجهیزات صنعت نفت، پیمانکاران مگاپروژه‌های نفتی، شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه‌ها برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند.

شهرام وردک با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف توسعه توان راهبری پروژه‌ها و بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت برگزار می‌شود گفت: رونمایی از تجهیزات راهبردی پرمصرف صنعت نفت، برگزاری سمینار تخصصی فرصت های توسعه ساخت داخل در پروژه های صنعت نفت، نشست های تخصصی و هم اندیشی مدیران با سازندگان داخلی را از برنامه های این نمایشگاه برشمرد.

نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز از ۱۷ تا ۲۰ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان پذیرای علاقمندان است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار