استان خوزستان یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۰۰ کد خبر :3774

حل مشکلات معیشتی اصلی‌ترین مطالبه نمایندگان خوزستان از رئیس جمهور

نگرش امروز – حبیب آقاجری در خصوص نشست نمایندگان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و لرستان با رییس جمهور بیان داشت: در  جلسه‌ ای که با رییس جمهور برگزار کردیم، علاوه بر نمایندگان مجلس، سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور و استانداران سه استان نیز حضور داشتند.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست، با توجه به زمانی که در اختیار داشتم، به بیان ظرفیت‌های حوزه انتخابیه پرداختم و مشکلات آب و فاضلاب، بیکاری جوانان حوزه انتخابیه و اشتغال‌زایی از طریق ایجاد صنایع پایین‌دستی، وضعیت بد محورهای مواصلاتی حوزه انتخابیه از جمله جاده‌های امیدیه به جایزان، امیدیه به سرانجام و دیلم و تونل میانکوه را مطرح کردم.

آقاجری در پایان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم تاکید کرد: سرفصل تمام درخواست‌های نمایندگان از آقای رییسی، حل مشکلات معیشتی مردم بود که خوشبختانه دولت و شخص رییس جمهور به طور جدی به دنبال رفع مشکلات معیشتی هستند.

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در دیدار نمایندگان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و لرستان با رییس جمهور، به مشکلات معیشتی مردم اشاره کرد و تامین اعتبار جهت اشتغال‌زایی از طریق ایجاد صنایع پایین دستی در حوزه انتخابیه را خواستار شد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار