استان خوزستان یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۵۲ کد خبر :3543

تقاطع شهید کجباف نیازمند قرارداد جدید است

نگرش امروز – سیاوش محمودی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز اظهار کرد: به منظور پیگیری قراردادهای شهرداری، هفته پیش جلسه‌ای با «سردار هوش‌السادات» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برگزار کردیم و با پیگیری انجام شده از طریق هلدینگ راه شهرسازی قرارگاه، سرعت‌بخشی به اجرای پروژه‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

وی افزود: همچنین مقرر شد بر اساس یک جدول زمان‌بندی پیمانکار متعهد شود که چه میزان پروژه را پیش برده و شهرداری نیز با پرداخت مطالبات قرارگاه به تعهدات خود عمل کند.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی پروژه تقاطع شهید چمران نبود میل‌گرد است که بر اساس قرارداد تأمین آن بر عهده شهرداری است، تصریح کرد: برای تأمین میل‌گرد از طریق گروه ملی پیگیر هستیم، البته با توجه به مطالباتی که شهرداری از گروه ملی دارد، در صورت توافق به جای مطالبات شهرداری، میل‌گرد پروژه تقاطع شهید چمران تأمین شود.

وی در خصوص تقاطع شهید کجباف (چهار شیر)، گفت: این پروژه تعطیل نیست و اتمام آن نیازمند تزریق بودجه است؛ موضوع دیگری که در خصوص این پروژه اهمیت دارد تکمیل شدن سقف ۲۵ درصد قرارداد ال ۴۰۰ و ال ۵۰۰ این پروژه است و باید قرارداد جدیدی در این خصوص منعقد شود.

محمودی اضافه کرد: پیش از این طرح ضربتی آسفالت معابر در سطح شهر اهواز و مناطق هشت‌گانه شهرداری آغاز و مقرر شده برای ساماندهی بهتر و جلوگیری از بی‌نظمی به طور متمرکز در یکی از مناطق شهرداری آغاز و منطقه به منطقه پیش برویم.

وی با بیان اینکه نخستین منطقه‌ای که آسفالت معابر آن آغاز شده، شهرداری منطقه یک بوده است، افزود: پروژه آسفالت معابر متوقف نشده است، بلکه به علت بارندگی‌ها امکان انجام عملیات آسفالت وجود نداشته و با گذر از بارندگی‌ها بار دیگر این عملیات فعال می‌شود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار