استان اصفهان شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸ کد خبر :3466

ضرورت همراهی شهروندان با اجرای پروژه‌های شهری

فرزانه کلاهدوزان

نگرش امروز فرزانه کلاهدوزان عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان در بازدید از منطقه ۱۱ شهرداری، اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت شهری، تاکید بر محله‌محوری و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان داریم و در این راستا، مدیر منطقه ۱۱ از دل مردم این منطقه انتخاب شده است.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های منطقه ۱۱ افزود: فضای سبز ظهرآبادی یکی از پروژه‌های شاخص این منطقه محسوب می‌شود که بودجه خوبی در سال آینده برای تکمیل آن پیش‌بینی شده است.

او با اشاره به ضرورت همراهی شهروندان با اجرای پروژه‌های شهری، تصریح کرد: البته تاکید شهردار اصفهان این است که در اجرای پروژه‌های شهری از جمله پارک ظهرآبادی حقی از شهروندان ضایع نشود.

وی با اشاره به احداث خیابان شهدای ورزشگاه در شمال خیابان امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: این پروژه با همراهی مردم و منطقه ۱۱ انجام شده که با تکمیل آسفالت آن ظرف یک هفته آینده در اختیار مردم این منطقه قرار خواهد گرفت.

کلاهدوزان اظهار کرد: طبق قول مساعد مدیر منطقه ۱۱، تا یک ماه آینده پروژه احداث چهارراه خیابان امام رضا (ع) به خیابان حسین‌آباد تکمیل خواهد شد، البته این محور به دلیل وجود ترافیک نارضایتی مردم منطقه را به دنبال داشته است.

وی افزود: به طور کلی منطقه ۱۱ ظرفیت‌های زیادی دارد که امیدواریم با همدلی و همراهی شهروندان و مسئولان، حمایت شورای شهر و همت شهردار منطقه به نتیجه مثبت برسد و شاهد سرعت روزافزون اتمام پروژه‌ها باشیم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: نکته دیگری که همیشه مورد نظر شورای اسلامی شهر در دوره ششم بوده و منطقه ۱۱ نیز برای ارتقای خود به آن نیاز دارد، توسعه گردشگری و استفاده از ظرفیت منطقه است.

وی تاکید کرد: با توجه به مشکلات عدیده شهر اصفهان از جمله کمبود آب و مسائل زیست محیطی و آلودگی هوا که همگان از آن مطلع هستند، شهر اصفهان دیگر ظرفیت صنعتی شدن را ندارد و امکان اضافه بار جدید در حوزه صنعت قابل قبول نیست؛ لذا توسعه گردشگری برای شورای اسلامی شهر اصفهان در این دوره بسیار حائز اهمیت است.

کلاهدوزان با بیان اینکه سیاست شورای اسلامی شهر در این دوره بر این است که هر گونه توسعه صنعتی در شهر براساس انرژی‌های پاک انجام شود که در این مسیر به طور حتم از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان استفاده خواهد کرد، افزود: شورای شهر به موضوع گردشگری به عنوان یک پتانسیل فوق‌العاده به منظور بازگشت اصفهان به دوران رونق خود تاکید دارد.

وی اظهار کرد: در منطقه رهنان با توجه به بافت تاریخی، ظرفیت‌های گردشگری همچون حمام و بازار تاریخی در این منطقه وجود دارد که می‌تواند نگاه‌های سرمایه‌گذاران را به خود معطوف سازد تا ایده‌های گردشگری را در منطقه بیش از پیش رونق دهند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند از طریق سامانه ارتباطی ۱۳۷ شهرداری اصفهان که به تازگی تقویت شده یا از طریق سایت شورای اسلامی شهر اصفهان، مشکلات و مطالبات خود را با مدیریت شهری در میان بگذارند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار