استان اصفهان یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۴ کد خبر :2742

اولویت بودجه ۱۴۰۱ باید تکمیل پروژه‌های ناتمام شهر باشد

حجت الاسلام منوچهر مهروی‌پور در نطق میان‌دستور بیست و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با گرامیداشت یاد سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان روز گذشته خود صدق و اخلاص را خلاصه مکتب حاج قاسم دانستند و ما نیز از این مکتب درس می‌گیریم، امیدواریم با صدق و اخلاص در دوره حضور خود در شورای اسلامی شهر اصفهان به شهروندان خدمات خوبی ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب سردار سلیمانی را امتی‌ترین چهره کشور دانسته‌اند، افزود: اقدامات خوبی در راستای گرامیداشت این شهید والامقام در شهر شاهد هستیم و امیدواریم مردم از این رویدادها استقبال کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به بودجه ۱۴۰۱ شهر گفت: در شرایط خاص اقتصادی که پیش رو داریم باید بودجه خوبی تدوین و لحاظ شود، البته با اقدامات دولت سیزدهم امیدواریم شاهد تورم‌های مشابه سال‌های قبل نباشیم.

وی با تاکید بر اینکه باید دقت کنیم که بودجه فشاری را به اقشار آسیب پذیر وارد نکند، ادامه داد: اولویت بودجه ۱۴۰۱ باید تکمیل پروژه‌های ناتمام شهر باشد، یکی از این پروژه‌های حلقه حفاظتی چهارم است که ترافیک شدید در محورهای مختلف به خصوص در ساعات عصر، لزوم تکمیل هرچه سریع‌تر این پروژه را نمایان می‌کند.

مهروی پور با بیان اینکه باید شهر ارزان اداره شود، گفت: هر چه بودجه عمرانی نسبت به بودجه جاری بالاتر باشد بهتر است البته در کنار آن باید نگاه ویژه‌ای به کارکنان به خصوص کارگران شریف شهرداری داشته باشیم که البته در این راستا خبرهای خوبی در راه است.

وی پیشنهاد داد: فراکسیون کارکنان شهرداری در شورای شهر تشکیل شود، زیرا با تشکیل این فراکسیون خدمات بهتری به کارکنان شهرداری ارائه خواهد شد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار