استان خراسان رضوی پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۲۱ کد خبر :2678

فتنه سال ۸۸ سخت تر و دشوارتر از مقابله با دشمن در جنگ تحمیلی بود

نگرش امروزجواد کریمی قدوسی امروز (پنجشنبه ۹ دی) در آیین گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی که در مصلای نماز جمعه اهواز برگزار شد اظهار کرد: برجسته ترین رخداد سیاسی دوران حضرت زهرا (س) دفاع از ولایت بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: امام خمینی (ره) بیان فرمودند که حفظ نظام از اوجب واجبات است و این همان معرفتی است که حضرت زهرا (س) در مجاهدت ۹۰ روزه خود پس از رحلت پیامبر (ص) از خود نشان داد.

وی حفظ حکومت اسلام و قرآن را از اوجب و واجبات دانست و با بیان اینکه پرداخت هر هزینه ای برای حفظ آن منطقی است اضاف کرد: انقلاب ما یک انقلاب فاطمی است که با تمسک به گنجینه بزرگ حضرت زهرا (س) معنی پیدا می کند و مقاومت در برابر ۴۰ سال تحریم های شکننده و ظالمانه ثمره مجاهدت‌های فاطمی است.

کریمی قدوسی سخت ترین فتنه دوران انقلاب اسلامی را فتنه ۸۸ یاد کرد و ادامه داد: در این فتنه خطرناک و ظالمانه پیشکسوتان انقلاب اسلامی با شعار دفاع از خط امام علیه امام شورش راه انداختند و هشت ماه کشور را به فتنه کشاندند و چه بسیار اموال مسلمین در این هشت ماه آسیب دید.

وی عنوان کرد: بنا بر گفته فرماندهان ارشد جنگ تحمیلی فتنه سال ۸۸ سخت تر و دشوارتر از هشت سال مقابله با دشمن تا بن دندان مسلح بعثی بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خوزستان را مظهر وحدت ملی دانست و ابراز کرد: استان شهید پرور خوزستان همواره در خلق حماسه ها پیشگام بوده و همانگونه که در فتنه ۸۸ در حالی که همه کشور ۹ دی به محکومیت فتنه گران پرداختنند مردم خوزستان هفتم دی ماه به خیابان ها آمده و اغتشاشگران را محکوم کردند.

وی مهمترین هدف فتنه ۸۸ را به زانو در آوردن نظام ولایی دانست و یاد آور شد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری فتنه ۸۸ یک مرض بود و این فتنه بدون حضور جوانان در صحنه علاج نشد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار