استان مرکزی چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ ۹:۳۵ کد خبر :2470

توزیع ناعادلانه نیروی انسانی در دستگاه‌های اجرایی ساوه بازنگری شود

نگرش نیوز – حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه مجمع نمایندگان استان مرکزی که در سالن جلسات فرمانداری ساوه برگزار شد، اظهار داشت: طرح جامع شهرستان‌های ساوه و زرندیه باید اصلاح شود زیرا که در این طرح برای سال‌های آینده زمین در نظر گرفته نشده است و این موضوع با توجه به رشد جمعیت مسئله‌ساز خواهد شد.

وی بیان کرد: توزیع ناعادلانه نیروی انسانی در برخی ادارات شهرستان ساوه نیاز به بررسی دارد در حالی که این مهم تناسبی با جمعیت و موقعیت جغرافیایی این شهرستان‌ ندارد.

به گفته نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، اداره محیط زیست ساوه با ۶ نیرو اداره می‌شود در حالی که محیط زیست اراک بیش از ۱۰۰ نیروی انسانی شامل محیط‌بان و پرسنل دارد.

سبزی تصریح کرد: ساوه از نظر وسعت بزرگترین شهر صنعتی استان بوده اما سهم آلایندگی ساوه نسبت به سایر شهرستان‌ها بسیار ناچیز است که در این زمینه محیط زیست باید صنایع آلاینده را شناسایی کند تا سهمیه مورد نیاز اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه طرح نهضت مسکن ملی با جدیت در ساوه اجرا شود، عنوان کرد: با توجه به فعالیت صنایع در سطح شهرستان باید زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله مسکن برای کارگران ایجاد شود تا شاهد رونق اقتصادی و اشتغالزایی پویا باشیم.

او گفت: یکی از مطالبات شهروندان ساوجی، انتقال برخی وسایل و تجهیزات دستگاه‌ها به اراک بوده است که باید از سوی مسئولان مربوط پیگیری و روشنگری شود.

ساوه دومین کانون جمعیتی استان مرکزی پس از اراک به شمار می‌رود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار