استان خوزستان سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲ کد خبر :2458

خوزستان همچنان در انتظار ابلاغ مصوبات سفر رئیس جمهور

نگرش نیوز – عبدالله ایزدپناه رئیس مجمع نمایندگان استا خوزستان درباره آخرین وضعیت پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به خوزستان گفت: با توجه به شرایط خاص خوزستان آیت الله رئیسی اولین مقصد سفر استانی دولت سیزدهم را خوزستان قرار داد و این سفر بعد از مراسم تحلیف، بصورت سر زده انجام شد. این سفر برنامه‌ریزی نشده رئیس جمهور به استان خوزستان، مانند دیگر سفرهای استانی وی نتایج قابل لمسی برای حل مشکلات استان خوزستان به همراه نداشت.

وی افزود: با این وجود دستگاه های اجرایی، استاندار و سازمان برنامه بودجه تلاش کردند تا سفر استانی رئیسی به خوزستان مصوباتی برای استان داشته باشد و نمایندگان خوزستان نقطه نظرات خود را در این موضوع به دولت اعلام کردند.

ایزدپناه بیان کرد: دولت درباره مشکلات و نیازمندی ها استان خوزستان از دستگاه‌های اجرایی، نظر خواهی کرد اما تاکنون مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ابلاغ نشده ، بر اساس اطلاعات موجود جمع بندی درباره مصوبات صورت نگرفته است.

وی ابراز کرد: با این حال مردم خوزستان و نمایندگان همچنان منتظر ابلاغ مصوبات سفر استانی رئیسی جمهوری هستند و امیدواریم که مصوبات این سفر اعتبارات خوبی برای حل مشکلات خوزستان داشته باشد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار