استان خوزستان سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۰ کد خبر :2046

روحیه انقلابی و بسیجی برای کاهش مشکلات معیشتی در تمام حوزه ها باید وجود داشته باشد

نگرش امروز – ظهر امروز دوم آذر ماه رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه برگزاری نماز جماعت وحدت در شهرداری اهواز اظهار کرد: روحیه انقلابی و بسیجی برای کاهش مشکلات معیشتی در همه ی حوزه ها باید وجود داشته باشد.

وی افزود: مهم ترین رسالت امروز بسیج تلاش برای حل مشکلات مردم و ایجاد اعتماد برای زندگی و معیشت شرافتمندانه است.

شهردار اهواز تصریح کرد: شهرداری اهواز به سهم خود چه در بخش شهری و چه در بخش اداری شهرداری حداکثر تلاش خود را خواهد کرد، با استفاده از مصوبات شورای اسلامی شهر تلاش خواهیم کرد حق مردم اهواز را ادا کنیم تا زمینه زندگی در شانشان را در شهر پر افتخار اهواز رقم بزنیم.

وی توضیح داد: پروژه های نیمه تمام شهرداری از سنوات پیشین بوده و به دلیل ازدیاد نیروی انسانی که اکثریت منابع شهرداری را به خود اختصاص داده است شهرداری از اتمام پروژه ها ناتوان مانده است.

امینی اضافه کرد: پروژه ها غیر فعال نبوده بلکه میزان فعالیت آنها کاهش پیدا کرده با پیش بینی ها ی انجام شده همچنین با مشارکت بخش خصوصی و رفع مشکلات بانکی ایجاد شده در تلاش هستیم پروژه های نیمه تمام را فعال تر کرده و تقدیم مردم عزیز اهواز شود.

وی خاطرنشان کرد: مشکل حقوقی در تعهدات شهرداری برای تعادل بخش غیر نقدی به وجود آمده، این مشکل مربوط به گذشته است که چندین جلسه در استانداری برای رفع آن برگزار شده تا با رفع مشکلات پروژه ها با سرعت بیشتری پیش بروند.

 

 

پیام شهروندی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز

شهر خوب رعایت قوانین شهروندی است

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار