استان خوزستان سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۲ کد خبر :1965

کارت بازرگانی گروه ملی صنعتی فولاد ایران صادر شد

نگرش امروز – شهلا عموری رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز از برطرف شدن مشکل صدور کارت بازرگانی گروه صنعتی فولاد ایران برای از سرگیری صادرات محصولات این گروه فولادی به خارج از کشور خبر داد.

وی با اشاره به نشست‌های متعدد کارشناسی و مدیریتی مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران و معاونین وی در خصوص برطرف شدن مشکل صدور کارت بازرگانی گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال‌های اخیر گفت: یکی از موانع اصلی در صدور کارت بازرگانی ویژه این گروه فولادی، موارد مربوط به مفاصا حساب مالیاتی و نیز بیمه تامین اجتماعی بود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز افزود: بعد از مصوبات قانونی و انجام پیگیری‌ متعدد در نهایت، اتاق بازرگانی اهواز پس از طی مراحل و فرآیندهای تعیین شده در تاریخ ۱۲ آبان امسال نسبت به صدور کارت بازرگانی گروه ملی صنعتی فولاد ایران به عنوان یکی از اعضای این اتاق اقدام کرد.

عموری ادامه داد: اعتبار کارت بازرگانی این گروه فولادی پنج ساله است و از این پس امکان واردات تجهیزات، مواد اولیه مورد نیاز و همچنین صادرات محصولات این واحد تولیدی فراهم شده است.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال ۱۳۴۲ به عنوان نخستین کارخانه نورد فولاد کشور به منظور تولید انواع میلگرد ساده، میلگرد آج‌ دار و نبشی، در شهر اهواز تاسیس شد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار