عناوین دیگر یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۰۳ کد خبر :1364

تاکید شهردار اهواز بر لزوم پیگیری مطالبات شهرداری از دستگاههای مختلف

نگرش نیوز – ابراهیم نوشادی، شهردار اهواز در جلسه کمیته درامدی که با حضور مدیران مناطق هشتگانه شهرداری برگزار شد، با تاکید بر موضوعات مطرح شده در جلسه و بررسی و دقت بالا در مسائل مالی در مناطق اظهار داشت: مدیران امور مالی مناطق باید ضمن هماهنگی کامل با مرکز، مستندات خود را به صورت مرتب و دقیق آماده سازی نمایند.

وی افزود: صورت حساب هایی که با ارقام بالا در مناطق صادر می شوند باید با دقت بیشتری بررسی شوند تا از هرگونه تخلف و سوءاستفاده در این خصوص جلوگیری شود.

نوشادی در ادامه با اشاره به لزوم پیگیری مطالبات شهرداری از ارگان ها و دستگاه های مختلف، اظهار داشت: شرکت های بزرگ در اهواز باید مطالبات شهرداری را پرداخت کنند و مدیران نیز باید برای دریافت مطالبات شهرداری، با شرکت ها تعامل داشته باشند.

شهردار اهواز عنوان کرد: در این زمینه دادستانی شهرستان اهواز قول همکاری و همراهی برای پیگیری مطالبات شهرداری را داده است و اگر شرکتی از پرداخت امتناع کند، از طریق قانونی اقدام خواهیم کرد، بنابراین مدیران باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببرند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از نیروی متخصص در بخش های مختلف شهرداری، گفت: در شهرداری اهواز باید نیروی کار متخصص و متعهد به ویژه در بخش های مالی و عمرانی وجود داشته باشد تا شاهد شکوفایی سیستم باشیم.

ابراهیم نوشادی در پایان بر رسیدگی به آرای کمیسیون ماده ۷۷ و برگزاری مستمر جلسات این کمیسیون تاکید کرد.

 

پیام شهروندی

شهر خوب، تجلی گاه رفتار شهروندان است.

(اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز)

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید