استان همدان چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۲۲:۳۴ کد خبر :1298

مدیریت استان همدان بر اساس اشرافیت شکل گرفته است

نگرش نیوز – حجت الاسلام احمد حسین فلاحی درباره وضعیت خدمات رسانی در حوزه برق اظهار کرد: مردم مطمئن باشند اگر تبعیضی در نحوه خدمات رسانی به ویژه برق وجود داشته باشد، ذره‌ای از حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد و با کسی عهد اخوت نبسته ایم.

نماینده مردم همدان در  مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیریت استان از اول بر اساس اشرافیت شکل گرفته است، گفت: دستگاه‌های دولتی همیشه در بالای شهر ساخته شده و پایین شهر و حاشیه نیز خالی از امکانات دولتی بوده و این روند ادامه داشته است.

فلاحی با اشاره به قطعی‌های بدون برنامه برق در روزهای قبل گفت: به دوستان گفتیم بررسی کنند اگر تبعیضی در ارائه خدمات از جمله توزیع برق صورت بگیرد و بخواهند به اصطلاح پایین شهر ظلم کنند و امکانات به منطقه مرفه برسد قطعاً مدیر مربوطه را پای قانون خواهم کشاند و لازم باشد اخطار بر وزیر نیرو خواهم داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در روند بررسی توضیحی که از مدیران خواستیم در پاسخ گفتند بر اساس برنامه توزیع شده است، اکنون اگر خطایی در برنامه باشد مردم مطمئن باشند که ذره‌ای از حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد و با کسی عهد اخوت نبسته ایم و پیگیر خواهیم شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت استان همدان از اول بر اساس اشرافیت شکل گرفته است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار