استان خوزستان پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۲۳ کد خبر :1096

سوسنگرد قبل از جنگ زیباتر از سوسنگرد فعلی بود

نگرش نیوز – نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  از منطقه دشت آزادگان و هویزه به عنوان قطب  نفت در خوزستان از آن یاد می‌کنند که با توجه به ظرفیت های موجود باید آن را به عنوان نفت جهانی دانست افزود: مشکل اصلی مردم دشت آزادگان و هویزه مشکل بیکاری است که متأسفانه شرکت های نفتی مستقر در این منطقه از نیروهای غیر بومی استفاده می کنند که این موضوع موجب رنجش خاطر مردم این منطقه شده است.

وی عنوان کرد: دشت آزادگان و هویزه حق بزرگی بر گردن دولتمردان و نظام دارد که متاسفانه این مسئولین توجهی در برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری هایشان در خصوص مردم مرزی این شهرستان‌ها ندارند.

ساعدی خاطرنشان کرد: علی رغم گذشت چند دهه از اتمام جنگ تحمیلی ولی ما همچنان شاهد این هستیم که سوسنگرد قبل از جنگ بسیار بهتر و زیباتر از سوسنگرد بعد از جنگ بود، داشته‌های قبل از جنگ اعم از مبلمان شهری، فضای سبز، آسفالت ها و راه ها را نتوانستیم حفظ و بهبود بخشیم و الان که حدود ۳۰ سال از اتمام جنگ میگذرد نتوانستیم به شرایط قبل از جنگ برگردیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با توجه به موقعیت  استان خوزستان و نفت خیز بودن این استان ولی همچنان شاهد این هستیم که ۵۸ روستای هویزه بدون گاز هستند و مردم همچنان به دنبال کپسول های گاز می گردند که این موضوع به ویژه در فصل زمستان مردم این منطقه را دچار سختی کرده است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار