سیاسی

حضور مجدد دکتر باهنر در مجلس باعث بهبود روابط بین قوا می شود

این سیاستمدار کاربلد با داشتن پیشینه‌ای درخشان در حوزه‌های اقتصادی و مدیریتی، می‌تواند به عنوان یک چهره اصولگرا که توانایی برقراری ارتباط و همکاری با سایر جناح‌ها را دارد، نقشی کلیدی در هم‌افزایی و ایجاد تعادل در مجلس ایفا کند. همچنین، تجربه‌های او در مذاکره و تعامل با دولت‌های مختلف می‌تواند در جهت بهبود روابط بین قوا و کمک به پیشبرد اهداف ملی مؤثر باشد.

سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ۱:۰۳

دکتر محمدرضا باهنر نماد اعتماد و اعتبار

مردی که نامش با اعتماد و اعتبار در میان هم‌وطنان گره خورده، و با سابقه‌ای درخشان از تلاش و پیگیری برای حل مسائل و مشکلات مردم، به عنوان یکی از باسابقه‌ترین نمایندگان تاریخ مجلس شورای اسلامی شناخته می‌شود.

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ۱۶:۱۱

نوه‌های رئیسی در کدام مدارس تحصیل می‌کنند؟

رئیس جمهور در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه نوه‌های شما در مدارس دولتی یا مدارس غیرانتفاعی حضور دارند، گفت: من نوه‌های خود را به مدارس عادی می‌فرستم.

شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ۱۳:۵۱
در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل؛

آیت‌الله رئیسی: وقت آن رسیده که آمریکا به بحران تصمیم‌گیری خود پایان دهد

رئیس جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی ۲۰۲۳ سازمان ملل با بیان اینکه سلاح هسته‌ای هیچ جایگاهی در دکترین دفاعی ایران ندارد، تأکید کرد: جمهوری اسلامی از حق ملت خود در بهره‌برداری از فناوری هسته‌ای کوتاه نخواهد آمد و وقت آن رسیده که آمریکا به بحران تصمیم‌گیری خود پایان داده و مسیر صحیح را انتخاب کند.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ ۲:۰۳
از سوی وزیر کشور انجام شد؛

معاون استاندار و فرماندار شهرستان تهران منصوب شد

احمد وحیدی وزیر کشور احمد قیومی را به سمت معاون استاندار و فرماندار شهرستان تهران منصوب کرد.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۳۶