استان کردستان شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۵۰ کد خبر :3105

۲۰۰۰مترمربع زمین در اختیار هلال احمر دهگلان جهت احداث ساختمان اداری این شهرستان قرار گرفت.

نگرش نیوز_ پیام جلالی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: پس از پیگیری‌های مداوم و همچنین همراهی آقای مهندس اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان‌های دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی و همیاری اداره مسکن و شهرسازی، قطعه زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع جهت ساخت ساختمان اداری، پایگاه امدادی و انبار امدادی به جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان اهدا شد.

جلالی گفت: احداث ساختمان اداری و پایگاه امدادی در راستای انجام بهتر فعالیت‌های عام المنفعه و بشر دوستانه و همچنین ارائه‌ی خدمات امدادی به هموطنان خواهد بود.

او می گوید: سرمنشا احداث بسیاری از ساختمان‌ها و مراکز هلال احمر اعم از پایگاه‌های امداد ونجات، ساختمان‌های اداری، مراکز درمانی و… به همت خیرین است که با کمک‌های خود باقیات صالحات را انتخاب کرده اند که این اقدامات ارزنده، صالحاتی است که مسیر زندگی بسیاری از حادثه دیدگان و مصدومان حوادث بویژه حوادث جاده‌ای را می‌تواند از مرگ نجات دهد و طرح‌های نوروزی، زمستانه، تابستانه و … را پوشش دهد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: این زمین برای ساخت ساختمان اداری و پایگاه امدادی در نظر گرفته شده است که با پیگیری‌های لازم و تامین اعتبار، انشالله بزودی شاهد احداث هلال احمر شهرستان دهگلان باشیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار