استان خوزستان یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱ کد خبر :2168

لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی و اشتغالزا در شادگان

نگرش نیوز – حسن ناصری نژاد مسئول دفتر نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید‌های میدانی از کارگاه‌ها و واحد‌های تولیدی به منظور حمایت از واحد‌های فعال، رفع مشکلات و موانع تولید و فروش در واحد‌ها و جذب سرمایه گذاران جدید با هدف توسعه تولید و اشتغال انجام شد.

او بر حمایت از واحد تولیدی دستمال کاغذی و کمک در فروش محصولات، تولید روتختی و لحاف در جهت صدور مجوز‌های پروانه بهره برداری و برگزاری نشست با اداره محیط زیست شهرستان تاکید کرد و افزود: پیگیر توسعه سرمایه گذاری در واحد‌های تولیدی برادران ظاهری هستیم.

ناصری نژاد با بیان اینکه در جهت بررسی مشکلات کارگاه‌های بسته بندی، ساماندهی آن‌ها و ایجاد ظرفیت جدید در ناحیه صنعتی دارخوین با مسئولان مربوطه گفت‌وگو شده است، اظهار داشت: بازدیدی از محل واحد تولید موادشوینده در روستای نهرمسلم در جهت صدور مجوز‌های لازم برای راه اندازی آن صورت گرفت و به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد.

این مقام سئول با اشاره به برگزاری جلسه و بازدید میدانی از شهرک صنعتی شماره یک به منظور بررسی ظرفیت‌های سرمایه گذاری و نشست با سرمایه گذاران جدید و حمایت از واحد تولیدی فعال ایزوگام یاس گستر بیان کرد: محل دپوی پسماند در جهت راه اندازی واحد تولیدی بازیافت زباله مورد بررسی و برنامه ریزی‌ها برای رفع مشکلات آن در دستور کار قرار گرفت.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار